Sylwetka V – jak się ubierać?

Sylwetka V – jak się ubierać?

Liczby nie kłamią. W około 80% przypadków większość kobiet nosi tylko 15% całej swojej garderoby. Według moich obliczeń Twoje szanse na odniesienie się do tych statystyk są niezwykle wysokie.

How to Dress for Your Body Type (Part 2)

Pomijając wszystkie liczby, nie powinnaś się wstydzić, że ubrania po prostu leżą w Twojej szafie. Jest tak wiele kobiet z tym samym dylematem. Mamy po prostu zbyt wiele możliwości w sklepach odzieżowych. Skąd mamy wiedzieć, co będzie dobrze wyglądać? Ta trudna sytuacja zmotywowała Laurę do stworzenia programu, który ma pomóc klientom zbudować kompletną garderobę, jaką pokochają.

Celem jest zebranie od 30 do 40 strojów za pomocą tylko 15 elementów, które można mieszać i dopasowywać. Po udzieleniu odpowiedzi na kilka pytań dotyczących Twojego stylu, zawodu, ulubionych palet kolorów i sylwetki, nasi konsultanci pomogą Ci spersonalizować nową garderobę, korzystając ze sprawdzonej formuły podstawowych elementów (patrz poniżej).

Ważne jest, aby zapoznać się ze swoją sylwetką, aby wybrać kroje, które najbardziej Ci odpowiadają. Jasne i proste – kiedy nie wiemy, co dobrze wygląda na naszych figurach, w naszych szafach pojawiają się nigdy nie noszone zakupy.

Jak więc ubrać sylwetkę V?

Masz niesamowite ramiona – nie pozwól nikomu powiedzieć, że jest inaczej! Będąc kobietą o sylwetce litery V, rozumiem, że czasami trudno jest ubrać szeroką górną część ciała. Sztuczka polega na tym, aby zachować równowagę w sylwetce. W tym przypadku kluczowe znaczenie ma wybór odzieży, która zwraca większą uwagę na talię i dolną część ciała.

Aby mieć pewność, że dopasowujesz się do swojego typu V, trzymaj się z dala od boat neck, poduszek naramiennych i cienkich pasków. Wybierz dopasowane kroje, które podkreślą talię, U, V i asymetryczne dekolty, które wydłużają tors, a na koniec spodnie lub spódnice w żywych kolorach.